رنگ بندی درب ضد سرقت را به سلیقه ی خودتان انتخاب کنید.

رنگ بندی درب ضد سرقت را به سلیقه ی خودتان انتخاب کنید.

معمولاً هر صاحب خانه تمام تلاش خود را برای ایجاد امنیت خانه و افزایش زیبایی آن انجام می دهد. درب ضد سرقت بهترین گزینه ای است که می تواند خیال شما را هم از امنیت منازلتان راحت کند و هم زیبایی را به شما هدیه دهد. شما می توانید رنگ بندی درب ضد سرقت را به سلیقه ی خودتان انتخاب کنید.

C:\Users\pc\Desktop\security-door-colors-min.jpg

به طور معمول رنگ بندی انواع درب ضد سرقت ایرانی ترک و چینی موجود در بازار ایران تنوع چندانی ندارند و اغلب طیف رنگ قهوه ای دارند یا سفید هستند. بیشترین انواع درب های ضدسرقت موجود در بازار ایران طیف های مختلف رنگ قهوه ای دارند.

رنگ فلز درب ضد سرقت همان رنگی است که در دور لنگه درب دیده می شود. رنگ فلز درب ضد سرقت می بایست به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی و جلوه درب ضد سرقت، از نظر محافظت درب نیز از خوردگی و هوازدگی فلز درب جلوگیری کند.

رنگ آمیزی درب ضد سرقت

شما می توانید رنگ بندی درب ضد سرقت را به سلیقه خودتان انتخاب کنید. توجه کنید که انتخاب رنگ نقش بسیار مهمی در زیبایی کارتان دارد.

مراحل رنگ آمیزی درب ضد سرقت:

– تمیز کردن درب

– باز کردن دستگیره درب

– صاف و یکنواخت کردن درب با سمباده

– تمیز کردن سطح درب با پارچه مرطوب

– رنگ کردن درب با رنگ مورد نظر

– خشک شدن رنگ درب

انواع درب ضد سرقت موجود در بازار ایران از لحاظ قیمت

علاوه بر زیبایی درب ضد سرقت، قیمت درب نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درب ضد سرقت ارزان قیمت به مجموعه ای از درهای ضدسرقت گفته می شود که قیمت پایین تری نسبت به قیمت میانگین بازار دارند. این درها به دلیل بهای ارزان خود محبوبیت زیادی بین خریداران دارند و توانسته اند جای خود را در بازار کشور باز کنند.

اصولا درب ضد سرقت ارزان به دو دسته تقسیم می شوند:

درب ضد سرقت ارزان با کیفیت: این نوع درب ها در عین حال که قیمت نسبتاً پایینی دارند اما از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تنها در مسائل ظاهری با درب های معمولی تفاوت دارند.

درب ضد سرقت ارزان بی کیفیت: درب هایی هستند که به هیچ وجه مسائل کیفی لازم را رعایت نمی کنند و محصولاتی بسیار نامناسب در بازار درب های ضد سرقت هستند.

درب ضد سرقت ترک یا ترکیه ای از جمله درب های مهم در بازار کشور ایران هستند. این درب ها بالاترین کیفیت را در بازار درب ضد سرقت ایران دارند و به نوعی انتخابی لوکس و با کیفیت بالا به شمار می آیند. درب های ضدسرقت ترک در قیمت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. برخی مدل ها قیمت بالاتری دارند و به نوعی درب هایی لوکس محسوب می شوند و برخی نیز قیمت های پایین تری دارند.

بسیاری از درب های ترکیه از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند و شاید بسیاری از آنها را بتوان در دسته درب های ضد سرقت لوکس قرار داد.

مشخصات فنی درب ضد سرقت ترکیه ای عبارتند از:

– دارا بودن 4 لولای دارای قابلیت تنظیم

– دارا بودن چشمی،دستگیره های زیبا، و قفل شب بن

– دارا بودن قفل با هشت زبانه

– دارا بودن 8 کلید کامپیوتری

– دارا بودن چارچوب با 17 سانتیمتر

– دارا بودن ورقه فولادی با قطر 1.4 میلیمتر

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *