تجهیزات آزمایشگاهی را از کجا تامین کنیم؟ بورس تجهیزات آزمایشگاهی کجاست؟

تجهیزات آزمایشگاهی را از کجا تامین کنیم؟ بورس تجهیزات آزمایشگاهی کجاست؟

مقدمه بورس تجهیزات آزمایشگاهی

در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم تجهیزات آزمایشگاهی را از کجا تهیه کنید. و مشخصه های یک خرید خوب را برای شما توصیف می کنیم. تجهیزات آزمایشگاهی از شیشه آلات تا دستگاه های پیشرفته گستره فراوانی دارند. و برای خرید هر کدام، نمی توان فقط یک مرجع را معرفی کرد.

در این مقاله قصد داریم بورس تجهیزات آزمایشگاهی از کوچک تا بزرگ را برای شما شرح دهیم تا یک خرید خوب را تجربه کنید.

بورس فروش شیشه آلات آزمایشگاهی

برای خرید شیشه آلات آزمایشگاهی در تهران دو منطقه جهت خرید تخصصی شیشه آلات پیشنهاد می شوند در منطقه بازار تهران، ابتدای خیابان ناصرخوسرو، پایین تر از خیابان امیرکبیر و میدان امام خمینی می توانید در پاساژ ها و مغازه های ناصرخسرو پخش کننده شیشه آلات را ملاقات کنید.

در منطقه دیگری از تهران، خیابان ولیعصر تقاطع خیابان جمهوری به سمت جنوب در دو راستا فروشندگان شیشه آلات، برند ها و کیفیت های مختلفی را به شما عرضه می کنند. به شما توصیه می کنیم که برای خرید های خود از چندین مغازه قیمت بگیرید و دقت کنید تا دقیقا سفارش خود را به تعداد و به وزن دقیق تحویل بگیرید.

بورس فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی

برای مواد مختلف آزمایشگاه به شما ابتدای خیابان ناصرخوسرو، پایین تر از خیابان امیرکبیر و میدان امام خمینی را توصیه می کنیم در این منطقه پخش کننده های قدیمی در پاساژ ها مواد را با نازلترین قیمت به شما عرضه می کنند.

در خرید مواد آزمایشگاهی توصیه می کنیم، از چندین پخش کننده قیمت بگیرید و با یکی از مناسب ترین آنها ارتباط بگیرید تا پس از آن دیگر نیاز به رفت و آمد به بازار نباشد.

بورس فروش تجیهزات پزشکی

برای خرید تجهیزات پزشکی در تهران به شما خیابان ولیعصر تقاطع خیابان جمهوری به سمت جنوب را توصیه می کنیم. در این راستا در کوچه های ولیعصر شرکت های پخش کننده با قیمت های باورنکردنی تجهیزات پزشکی را به شما عرضه می کنند. این شرکت ها تنها از طریق اینترنت می توان یافت، چراکه این شرکت ها تابلو و مشخصه ای ندارند و باید آنها را بشناسید.

در خیابان نواب، ساختمان کالای پزشکی افرا نیز بورس بزرگی از تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. فعالیت خود را در قالب 151 واحد شیمیایی ، پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و … آغاز کرد. این مجتمع در 9 طبقه اداری تجاری و یک طبقه تاسیسات پذیرای پزشکان و دندانپزشکان و سایر اصناف مرتبط می باشد.

بورس فروش ابزار دقیق

برای خرید ترازو آزمایشگاهی نمی‌توان یک منطقه مشخص از تهران را به عنوان بهترین عرضه کننده معرفی کرد. چراکه به تازگی واردکنندگان شروع به عرضه ترازو های دیجیتال به صورت اینترنتی نموده اند، در منطقه آزادی چندین شرکت برای ترازو نیمه دقیق کار خود را گسترش داده‌اند و در منطقه شریعتی یک شرکت به صورت تخصصی عرضه ترازو دقیق را در اختیار دارد. در صورت درخواست مشاوره خرید ترازو آزمایشگاهی می توانید از متخصصین رویان ایران، مرجع تجیهزات آزمایشگاهی، کمک بگیرید.

بورس فروش شیرآلات آزمایشگاهی

برای خرید شیرآلات‌ آزمایشگاهی و سینک های پلی پروپیلن نمی توانیم منطقه خاصی را پیشنهاد بدهیم، تجربه ما نشان می دهد در منطقه جمهوری پخش کننده ها به قیمت بسیار بالا شیرآلات را به فروش می رسانند.

در خرید شیرآلات و سینک توصیه می کنیم از شرکت های اینترنتی و سایت ها کمک بگیرید و با استعلام قیمت از چندین سایت، می توایند، به قیمت و کیفیت مطلوب خود دست یابید.

بورس فروش تجهیزات آزمایشگاهی شامل آون، انکوباتور، هود لامینار، هود شیمی و اتوکلاو

شرکت های تولیدی تجهیزات هیچ کدام در تهران مغازه فروش ندارند، هر کدام تنها دفتر و کارگاه دارند. و تنها راه پیدا کردن آنها سایت های اینترنتی می باشد.

باید توجه داشته باشید این شرکت ها محصولات را به شما به صورت مستقیم عرضه می کنند و تنها خرید از خود شرکت ها و یا نمایندگی فروش آنها برای شما مطلوب و مناسب می باشد.

رویان ایران جهت راحتی مشتریان نمایندگی تمامی تولید کنندگان را اخذ نموده است. و دستگاه ها را با قیمت های تولیدی عرضه می کند تا دیگر مشتریان درگیر خرید از چندین شرکت مختلف نشوند.

تجهیزات آزمایشگاهی را از کجا بخریم؟

رویان ایران مرجع تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی، بستری برای مقایسه و انتخاب تجهیزات مختلف آزمایشگاه می باشد. در رویان ایران امکان بررسی تجهیزات آزمایشگاه با جزئیات را دارید، شما می توانید برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی، در دسته بندی سایت رویان ایران، محصولات مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس در سایت رویان ایران توضیحات و مشخصات دستگاه را مطالعه کنید، در این حالت از جزئیات دستگاه مد نظر خود مطمئن شوید، سپس برای اطمینان خاطر خود با مشاورین رویان ایران به صورت رایگان مشاوره کنید و سپس تجهیزات مورد نظر را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خرید کنید.

خرید تجهیزات آزمایشگاهی از فروشگاه آنلاین دیجی کالا

در دیجی کالا تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و شیشه آلات با قیمت های بیشتری از جمهوری به فروش می رسد اما گارانتی ها و مرجوعی های دیجیکالا باعث شده تا این بستر محل فروش پر قدرتی از تجهیزات آزمایشگاهی باشد، چراکه برای خرید یکصد هزار تومانی ساده دیگر نیاز نیست در منطقه طرح کلی و جمهوری خود را به زحمت بیندازید.

دیجی کالا مدتی شروع به عرضه تجهیزات نمود، اما به دلیل تخصصی بودن این حوزه و نیاز به گواهی های استاندارد و و مدارک فروش به مراکز بیمارستانی و فروش، نتوانست پاسخ گوی این بازار باشد.

لذا برای خرید این تجهیزات، مراجع اینترنتی دیگری را به شما توصیه می کنیم.

سخن پایانی:

بورس تجهیزات آزمایشگاهی در تهران بیشتر در محدوده خیابان ولیعصر تقاطع جمهوری می باشد اما توصیه ما برای خرید از این منطقه تنها برای تجهیزات و مواد کوچک و ریز و ارزان است.

تجهیزات بزرگ و گران‌قیمت را بهتر است از شرکت های تولیدی به صورت مستقیم و یا وارد کننده ها و یا نمایندگان آنها تهیه کنید. تا هم از گارانتی آنها مطمئن شوید و هم از متخصصین آن شرکت برای راه اندازی و عملکرد درست کمک بگیرید. در حالت مطمئن دیگر نمایندگان شرکت های فروش، شما را به صورت مستقیم به متخصصین این حوزه اتصال می دهند و تنها تولید کنندگان معتبر را به شما معرفی می کنند. رویان ایران بستری جدید برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *