لاغری موضعی

لاغری موضعی

هنگامی که بدن ما با رشد ناهنجار سلولهای لیپیدی روبه رو میشود، بدن شروع به چاق شدن می کند و این نوع چاقی ممکن است که به صورت موضعی باشد که آن را چاقی موضعی می نامند. بهترین راه حل برای درمان سریع آن لاغری موضعی می باشد.

لاغری موضعی چگونه صورت می گیرد؟

در لاغری موضعی امواج اولتراسونیک بافت سلولهای چربی موضعی را هدف قرار میدهد و آنها را از بین می برد و فردی که چاق می باشد تبدیل به یک فرد، با تناسب اندام ایده آل می گردد. این روش سریعترین روش برای از بین بردن بافتهای موضعی می باشد که با استفاده از مجهزترین دستگاههای روز دنیا صورت می گیرد.

تا حالا به این فکر کرده‌اید که چگونه در مدتی بسیار کوتاه خود را از فردی چاق به یک فرد لاغر و با تناسب اندام تبدیل کنید؟ در تمام دنیا، همواره علم در حال پیشرفت می باشد و به سوی کسب دستاوردهای بیشتری پیشمی‌رود. پیشرفتهای حاصل شده در جهان باعث اختراع و تولید دستگاههایی شده است که در کمترین زمان ممکن چربیهای مضر بدن را ازبین میبرند و انسانی با اضافه وزن زیاد را تبدیل به یک شکل ایده‌آل، با تناسب اندام و لاغر می کند. این دستگاهها کمترین ضرری برای بدن ندارند و با توجه به شکل بیولوژیک بدن و فیزیولوژی بدن روی آن تاثیر میگذارند و به ‌صورت کامل سلولهای چربی موضعی را ازبین می برند.

دراین ‌میان میتوان از بزرگان علم زیبایی و لاغری، دکتر طایفی را نام برد که همه‌ روزه دهها نفر برای ازبین بردن چربیهای موضعی خود به این دکتر متخصص وتوانمند مراجعه می نمایند. دکتر طایفی به‌صورت کاملاً تخصصی چربیهای موضعی را از بین می‌برد و به مراجعه کنندگان خود تناسب اندام بسیار زیبایی را هدیه می دهد. همچنین دکتر طایفی از پیشگامان و بزرگان این علم می‌باشد و کلینیک دکترطایفی جزء مشهورترین کلینیکهای زیبایی و لاغری در سراسر کشور می‌باشد به طوریکه همه ‌روزه مراجعه کنندگان زیادی از تمامی شهرهای کشور برای ازبین بردن چربیهای مضر بدن خود به این دکتر بزرگ و باتجربه مراجعه می نمایند. برخلاف روش جراحی که درد بعداز عمل بالایی دارد این روش بدون درد میباشد و برای برداشتن چربی از عمل جراحی استفاده نمی شود.

در این روش یک سوزن تیز یا عمل سنتی چاقویی وجود ندارد، هیچ بیهوشی و جراحی به کار نمی رود. این روش ابتدا در اروپا و شرق آسیا طرفداران بسیاری پیدا کرد و سپس به سرعت در سراسر جهان رایج شد.

در این تکنولوژی، سلولهای چربی، با استفاده از امواج صوتی التراسونیک با فرکانس پایین و بدون آسیب رساندن به هرگونه بافت یا اندام دیگر از بین می روند. هنگامی که بافتهای چربی تخریب می گردند، چربیهای سازنده لیپید چاقی بین سلولها تخلیه می شوند و سپس به اسیدهای بدون خطر برای بدن تبدیل می گردند. اسیدهای چرب آزاد هم از طریق خروجیهای بدن نظیر منافذ عرق ویا ازطریق لنف دفع می شوند.

تحصیلات دکتر طایفی، دکتر زیبایی و لاغری در بهترین و معتبرترین دانشگاههای کشور بوده و دکتر طایفی دارای بالاترین سطح تحصیلات علمی و بالاترین سطح از آموزش، در کار خود می باشد و در کار خود بسیار خبره، متخصص و باتجربه است از این نظر بدون اغراق میتوان گفت کسی در کار زیبایی و لاغری قابل مقایسه با دکتر طایفی نمی باشد. دکتر طایفی در حیطه‌ی کاری خود بسیار زیاد مسئولیت پذیر است و همچنین سوابق درخشانی دارد. هم اکنون کلینیک زیبایی و لاغری دکتر طایفی دارای بهترین نوع خدمات رسانی در عرصه زیبایی و لاغری به مراجعین گرامی می باشد.

کلینیک زیبایی دکتر طایفی یک کلینیک معتبر و تخصصی با بالاترین سطح علم روز دنیا می باشد و هرآنچه که از یک کلینیک خوب انتظار دارید را برای به ارمغان می آورد. همچنین کلینیک دکتر طایفی با داشتن پرسنلی کارآزموده و باتجربه تمامی خدمات خود، از جمله لاغری موضعی را با ضمانت ارائه می نماید.

اگر خود را فردی چاق در نظر بگیرید، برای کم کردن وزن و رفع چاقی و از بین بردن چربیهای موضعی مدت زیادی را باید با برنامههای روزانه ورزش کنید و رژیم بگیرید تا این چربیها آب شوند و از بین بروند. اما سریعترین روشی که برای رسیدن به اندام داخواهتان وجود دارد این است که از لاغری موضعی استفاده کنید. همه افرادی که لاغری موضعی با دستگاه را انتخاب می کنند به دنبال بهترین و جدیدترین روش لاغری هستند. کلینیک دکتر طایفی می‌تواند در سریعترین زمان ممکن چاقی موضعی شما را ازبین برده و آن را تبدیل به اندام زیبا و دلخواه شما تبدیل نماید. لاغری موضعی هیچ آسیبی به اندامها و بافتهای بدن نمیرساند و هیچگونه خطری برای فرد ندارد. لاغری به دو روش جراحی و لاغری موضعی با استفاده از دستگاه تقسیم میشود. روش جراحی روشی بسیار سخت و دارای اشتباهات پزشکی فراوان است و بسیار پرریسک می باشد و عوارض زیادی در پی دارد. اما در روش استفاده از دستگاه‌های لاغری موضعی به‌راحتی چربیها ازبین میروند و عوارض ناخوشایندی نیز ایجاد نمیکنند.

در چه مواردی نمی توان از روش لاغری موضعی به وسبله دستگاه استفاده کرد؟

1-در زمان بارداری به دلیل تاثیر امواج دستگاه، روی نوزاد خطرناک می باشد و امکان سقط نوزاد نیز وجود دارد.

۲-انواع بیماری‌های قلبی زیرا امواج ممکن است باعث تغییر در ضربان قلب گردد.

3-افرادی که در قلب خود باتری دارند.

4-وجود هر نوع از پلاتین در نقطهای که چربی موضعی دارد.

5- کسانی که حساسیتهای شدید دارند نمیتوانند از روش لاغری موضعی استفاده کنند.

6-افرادی که دیابت یا فشارخون شدید دارند.

روش کار با دستگاه لاغری موضعی کویتیشن

  • یکی از دستگاههای مناسب برای لاغری موضعی دستگاه کویتیشن می باشد که با ارسال امواج فراصوت موجب نابودی چربیهای اضافه میگردد. این دستگاه با ارسال فرکانسهایی به زیر پوست موجب میشود که سلولهای چربی شکاف بخورند و ازبین بروند این روش لاغری موضعی هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده و کاربردی می باشد و یک روش غیر تهاجمی به حساب می آید. استفاده از دستگاه کویتیشن برای قسمتهایی از بدن که چربیهای موضعی دارند و به رژیمهای غذایی و ورزشهای روزانه مقاومت نشان میدهند بسیار مناسب و کاربردی میباشد و در قسمت پهلو و شکم اثربخشی فوقالعاده ای دارد و فقط با چند جلسه پشت سر هم شاهد کاهش سایز در این نواحی و ازبین رفتن چربیهای این قسمت خواهید بود اما این بدان معنی نیست که در قسمتهای دیگر بدن کاربرد ندارد. دستگاه کویتیشن را در همهی نواحی بدن ازجمله کمر، باسن، اطراف زانو و… میتوان استفاده نمود.

 

مزیتهای استفاده از دستگاه کویتیشن:

  • از شدت چین و چروکها می کاهد.
  • باعث سفت شدن و فرم دهی به بدن می شود.
  • حجم و مقدار بافتهای چربی بدن را کاهش می دهد.
  • سلولیت را برطرف می کند و چربیهای موضعی را ازبین میبرد.
  • سیستم لنفاوی و گردش خون را بهبود می بخشد.
  • افتادگی در قسمتهای مختلف صورت و بدن را برطرف می کند.در کلینیکهایی اقدام به انجام دادن لاغری موضعی کنید که دارای مدارک لازم از سوی وزارت درمان و بهداشت باشند. و این کلینیک‌ها مهارت و تخصص کافی برای استفاده از این دستگاهها را داشته باشند. ما در اینجا کلینیک لاغری دکتر طایفی را به شما معرفی می‌کنیم که در نوع خود بهترین است و بالاترین سطح خدمات را ارائه می‌دهد. تمامی مراجعین کلینیک زیبایی و لاغری دکتر طایفی که تحت درمان لاغری موضعی بودهاند رضایت کافی از دکتر طایفی و نتیجه ی کارشان داشتهاند.

آدرس اینستاگرام: کلینیک زیبایی دکتر طایفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *