راه های پیشرفت آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون

راه های پیشرفت آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون

نیاز به مسافرت در همگان مشاهده می شود و اغلب مردم به صورت سالانه چندین سفر را در برنامه خود قرار می دهند. برخی سفرهای داخلی را انتخاب کرده و با وسیله نقلیه خود اقدام به گشت و گذار می کنند اما برای داشتن سفر هوایی یا زمینی باید از آژانس های گردشگری کمک بگیرید. آژانس های گردشگری ارائه دهنده خدمات مسافرتی هستند و می توان کلیه امورات را از سامانه این مراکز به انجام رساند. اما آژانس های گردشگری هر یک ویژگی های متفاوتی با یکدیگر دارند و نمی توان تمامی آنها را یکسان در نظر گرفت. علاوه بر کیفیت خدمات ارائه شده در آژانس های گردشگری شاهد تمایز در میزان هزینه های هر یک از این مراکز نیز هستیم و به همین دلیل باید در انتخاب آژانس نهایت دقت خود را بکار بگیرید. برخی از آژانس های گردشگری در سطح شهر فعالیت کرده و برخی دیگر تنها در زمینه اینترنتی فعال هستند. رزرو هتل، بلیط و تور از آژانس گردشگری معتبر علاوه بر این که اطمینان بیشتری ایجاد می کنند شامل خدمات کاملی نیز می شوند. در ادامه توضیحات کامل تری در این خصوص ارائه نموده ایم:

آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون

در این مطلب قصد داریم بررسی کلی از سیر تحول آژانس های گردشگری داشته باشیم. از گذشته تاکنون شاهد تغییر در روند فعالیت آژانس های گردشگری بوده و هستیم چرا که در عصر حاضر نیز پیشرفت های گسترده ای در صنعت گردشگری به وقوع پیوسته و شاهد تسهیل بخشیدن به انجام امورات مسافرتی هستیم. صنعت گردشگری نیز از گذشته تاکنون با پیشرفت تکنولوژی عمل کرده و شاهد تغییرات عظیم در آنها هستیم. امروزه آژانس های گردشگری در زمینه وب فعالیت کرده و کلیه امورات مسافرتی در این فضا ارائه می شوند و در صورتی که روش آنلاین را برای انجام امورات مسافرتی انتخاب کنید هیچگونه کمبودی را شاهد نخواهید بود. آژانس های گردشگری اینترنتی نیز به انواع مختلف دسته بندی می شوند و شاهد تمایز در فعالیت هر یک از آنها هستیم که می توانید بسته به نیازتان یکی از آنها را برای انجام رزرو انتخاب نمایید. البته توصیه می کنیم که کیفیت را فدای قیمت نکرده و بهترین آژانس را انتخاب کنید.

تسهیل در امورات آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون

یکی از مواردی که از گذشته تاکنون در روند آژانس های گردشگری دچار تحول شده تسهیل بخشیدن به روند رزرواسیون است. به گونه ای که تا چندی پیش برای رزرو هتل یا تور باید حتما به آژانس های گردشگری سطح شهر مراجعه می شد. این روش دشواری های منحصر به فرد خود را دارد که یکی از مهمترین آنها وقت گیر بودن آن است. فعالیت آژانس های گردشگری در سطح شهر باعث می شد که برای امورات رزرواسیون تک تک آژانس ها را هدف قرار داده و کیفیت و قیمت هریک را با یکدیگر مقایسه کنید. اما امروزه آژانس های گردشگری اینترنتی این کار را بسیار ساده تر کرده اند. با یک جستجو ساده در اینترنت می توانید آژانس های گردشگری متعددی را مشاهده کرده و با وارد شدن به سامانه هر یک از آنها، نوع خدمات و کیفیت را مورد مقایسه قرار دهید. مقایسه هتل و بلیط موجب بهترین انتخاب شده و این امکان را به شما می دهد تا سفری دلچسب را برای خود به ارمغان آورید.

جامعه آماری آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون

یکی دیگر از تغییراتی که در آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون شاهد هستیم تغییر در جامعه آماری یا همان موجودی آژانس های گردشگری است. بی شک در صورتی که هتلی از میان 100 هتل انتخاب شود بسیار مناسب تر از انتخاب 1 هتل از میان 10 هتل است. در گذشته آژانس های گردشگری خدمات مربوط به برخی از هتل ها و بلیط ها را ارائه می کردند چرا که پشتیبانی این تعداد کم نیز کار دشواری بود اما امروزه پشتیبانی خدمات هتل و بلیط به دلیل اینترنتی بودن کارها بسیار ساده بوده و به همین دلیل شاهد ارائه خدمات گسترده ای در زمینه گردشگری هستیم. البته آژانس های گردشگری نیز در جامعه آماری دخیل هستند و طبیعتا آژانس هایی که خدمات بیشتری ارائه می کنند نام آشناتر از سایر مراکز گردشگری خواهند بود. امروزه هستند آژانس هایی که کلیه خدمات گردشگری را با بزرگترین جامعه آماری ارائه می کنند و می توانید کوچک ترین هتل ها را نیز به صورت آنلاین از آنها رزرو کنید.

پشتیبانی آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون

یکی از تاثیرگذارترین خدماتی که آژانس های گردشگری از گذشته تاکنون بر روی آن تمرکز دارند را می توان خدمات پشتیبانی دانست. در صورت ارائه خدمات پشتیبانی قوی نوعی اعتماد در مشتریان ایجاد شده و در نتیجه آژانس را به سود نزدیک تر خواهد کرد. خدمات پشتیبانی در گذشته تنها از طریق تلفن امکان پذیر بود که این روش دشواری های بسیاری داشته و در اوقات پیک مسافرتی شاهد اشغال بودن تلفن ها به دلیل تماس بیش از حد بودیم. حتی افزایش تعداد کارشناسان پشتیبان نیز نتیجه دلخواهی را در پی نداشت اما در دنیای امروزی که کلیه امورات مسافرتی در سطح وب ارائه می شود شاهد ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین هستیم که محبوبیت بسیاری در میان مشتریان پیدا کرده است. آنلاین بودن خدمات باعث شده که در هر ساعت از شبانه روز بتوانید کلیه سوالات ریز و درشت خود را بدون صرف وقت زیاد جویا شده و پاسخ دقیق آن را دریافت کنید.

تاثیر چنل منیجر بر آژانس های گردشگری

با پیشرفت تکنولوژی شاهد سهولت بخشیدن به ارائه خدمات رزرو بلیط بودیم اما متاسفانه سیستم جامعی برای مدیریت هتل ها راه اندازی نشده و همین امر باعث دشواری هایی در مسیر رزرو هتل می شد. با روی کار آمدن چنل منیجرها چندی از مشکلات آژانس های گردشگری برای ارائه خدمات هتل برطرف شد به گونه ای که این سیستم جامعه ای از هتل ها را تحت پوشش خود داشته و اطلاعات آنها را بر روی سامانه آژانس گردشگری اعمال خواهد کرد. اما در نظر داشته باشید که هر چنل منیجر چه تعداد از هتل ها و اطلاعات آن ها را تحت پوشش دارد؟ از به دنبال خدمات بهتری خصوص رزرو هتل هستید با پلتفرم های فروش همراه شوید.

پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامت چیست؟

پلتفرم آنلاین چنلید با کمک گرفتن از چنل منیجر های مختلف و ایده ی جذاب خود تمام این ویژگی ها در کنار هم قرار داده است تا شما بسته به نیاز و هدف خود از خدمات رزرواسیون آنلاین هتل بهره مند شوید.

به گفته ی علی رضا قائمی مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم آنلاین دوسویه چنلید:

” می بایست بدانید که چنلید یک چنل منیجر نیست بلکه یک پلتفرم آنلاین است که ارتباطی را میان تامین کنندگان اعم از هتلداران، چنل منیجر ها و سامانه ها … با خریداران که شامل آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری و سازمانها… هستند ایجاد می کند و این ارتباطی دو سویه است بدین معنی که آژانس های گردشگری نیز می توانند هتل ها و مراکز اقامتی خود را در آن معرفی نمایند تا فروخته شود. چنلید راهکاری سازمانی برای آنلاین کردن کسب کار های حوزه ی اقامت است و میزان خطای نیروی انسانی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. این پلتفرم به هیچ وجه در تعیین قیمت تاثیری نخواهد داشت و نرخ گذاری در این پلتفرم کاملا آزادانه خواهد بود. چنلید با تیم پشتیبانی قدرتمند توانایی ارائه خدمات سراسری را داشته و باعث تعامل خریداران و تامین کنندگان هتل خواهد شد. با بهرمندی از خدمات چنلید تامین کنندگان و خریداران میتوانند بازارهای خود را افزایش دهند.”

برگرفته از وب سایت https://channelead.ir/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *