چگونه با یک سررسید تبلیغاتی، ارزان تبلیغات کنیم؟!

چگونه با یک سررسید تبلیغاتی، ارزان تبلیغات کنیم؟!

سررسید تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا می‌دانستید سرسررسید و سالنامه یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند؟! سال‌های زیادی است که صاحبان مشاغل و شرکت‌های مختلف از سررسید اختصاصی به عنوان یک ابزار برای تبلیغات و برندسازی استفاده می‌کنند.

اگر به فکر سفارش سررسید و یا خرید سالنامه هستید، تا انتهای این مقاله با من همراه باشید؛ از تجربیاتی به شما خواهم گفت که کمک می‌کند تا یک سررسید ارزان اما در عین باکیفیت برای تبلیغات برند و شرکت خود سفارش دهید.

چرا از سررسید برای تبلیغات استفاده کردم؟

همان‌طور که می‌دانید تبلیغات مهره اصلی کسب و کارها و تضمین بقای آن‌ها است. هر بیزینسی برای باقی ماندن در دنیای تجارت، مستلزم به انجام تبلیغات هدفمند و اصولی است.

در این میان شیوه‌های مختلفی برای تبلیغات یک برند وجود دارد. یکی از این شیوه‌ها که از گذشته تاکنون همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد، اهدای هدایای تبلیغاتی ارزان از سوی شرکت‌ها به مشتریان و مخاطبان است.

اما بهترین گزینه‌ها برای هدایای تبلیغاتی چه گزینه‌هایی هستند؟ سررسید پلنر یکی از ایده‌هایی است که می‌توانید از آن به عنوان یک هدایای مدیریتی خاص استفاده کنید. تولید سررسید با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد که یکی از آن‌ها استفاده از این سر رسید و سالنامه به عنوان هدیه تبلیغاتی است.

به نظر شما چرا فروش سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی بالا است؟ اگر به اهدای یک ست هدیه مدیریتی فکر می‌کنید، می‌توانید شما نیز مانند من سررسید و تقویم را انتخاب کنید. اما چرا؟

اقتصادی و مقرون به صرفه است

یکی از گزینه‌هایی که خرید سررسید 1400 را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب کرده است، قیمت نه چندان بالا و مقرون به صرفه بودن آن است. اگر به بهترین سایت خرید سررسید سری بزنید، متوجه می‌شوید که این سررسیدها تنوع بالا با قیمت‌های مختلفی دارند.

اگر می‌خواهید یک هدیه نفیس به فرد خاصی بدهید، می‌توانید یک سررسید لاکچری خریداری کنید! اما سررسید تبلیغاتی، سررسید و سالنامه‌هایی هستند که تنها با این هدف طراحی می‌شوند؛ بنابراین یک گزینه اقتصادی به شمار می‌روند.

اگر می‌خواهید به شما زیادی از مخاطبان برند و یا مشتریان خود یک هدیه بدهید، می‌توانید به یک تولید کننده سررسید سفارش دهید تا سالنامه و یا تقویمی با نام برند و نشان تجاری شما بسازد.

کاربردی است و مخاطب از آن استفاده می‌کند

هدیه دادن سررسید تبلیغاتی از این جهت توصیه می‌شود که تقویم و سالنامه از ابزارهایی هستند که همه افراد به آن احتیاج دارند.

یکی از مواردی که حین انتخاب هدایای مدیرتی باید به آن توجه داشته باشید، کاربردی بودن آن است. احتمالا که نمی‌خواهید هدیه‌تان توسط مشتری دور انداخته شود؟!

پس چیزی هدیه دهید که مطمئن باشید به کار آن‌ها خواهد آمد. با شروع سال جدید هر خانه و یا میز کاری قطعا به یک سررسید جدید نیاز خواهد داشت. بنابراین با انتخاب سررسید تبلیغاتی 1400 می‌توانید دائما در معرض دید مخاطب باشید.

این هدیه می‌تواند بخشی از هویت سازمانتان باشد

یکی دیگر از موارد پراهمیت در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی، توجه به احساسی است که با این هدیه به مخاطب و یا مشتری منتقل می‌کنید. سررسید و سالنامه ابزارهایی هستند که در نگاه اول برنامه ریزی و داشتن نظم در انجام امور را به ما یادآوری می‌کنند.

بنابراین زمانی که از سررسید تبلیغاتی به عنوان یک هدیه مدیریتی استفاده می‌کنید، به عبارتی به مخاطبان خود به صورت غیر مستقیم نشان می‌دهید که فردی منظم و اهل برنامه ریزی هستید!

با خرید سررسید 1400 و هدیه دادن آن به مشتریان سازمانتان، چهره ایده‌آل‌تری از سازمان و برندتان در ذهن مخاطب خواهید ساخت.

مخاطب شما را فراموش نمی‌کند

قبل از اینکه یک هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید، فکر کنید که هدف اصلیتان از انجام این کار چیست؟! تولید سررسید اختصاصی با نام و نشان تجاری شما، با این هدف صورت می‌پذیرد که دائما در معرض دید مشتری باشید.

به عبارتی اگر یک سررسید و تقویم هدیه دهید، هربار که مشتری‌هایتان از آن استفاده کنند شما را به خاطر خواهند آورد؛ و این همان هدفی است که اغلب بیزینس‌ها به دنبال آن هستند! شما می‌توانید با چاپ سررسید 1400، اولین کسی باشید که تقویم و سالنامه سال جدید را به مخاطبانش هدیه می‌دهد!

چه سررسیدی برای هدیه دادن بهتر است؟

اگر نگاهی به سایت‌ها و یا فروشگاه‌های عرضه سررسید و سالنامه بیندازید، متوجه می‌شود که انواع سررسید با جنس و مدل مختلف وجود دارد که بسته به هدفتان می‌توانید هر یک را انتخاب کنید.

سررسیدهای جیبی کاربردی‌ترین نوع سررسیدهایی هستند که خود من همیشه از آن‌ها استفاده می‌کم؛ به احتمال زیاد اغلب افراد نیز همواره یکی از این سررسیدها همراه خود دارند.

اما برای انتخاب بهترین سررسید تبلیغاتی، باید ببینید اغلب مخاطبان شما که می‌خواهید به آن‌ها هدیه دهید چه کسانی هستند؟

  • آیا عموم افراد مشتریان شما هستند؟

پس از سررسیدهای وزیری، جیبی، رقعی و یا خشتی استفاده کنید؛ این سررسیدها به لحاظ اندازه برای استفاده مناسب‌تر هستند.

  • آیا با مدیران و یا کارکنان یک شرکت خاص طرف هستید؟

پس در این صورت بهتر است به انواع جلد سررسید توجه کنید. برای خرید سررسید می‌توانید جلدهای مختلفی را سفارش دهید که برخی از آن‌ها چرم طبیعی، چرم مصنوعی، ترمو و .. هستند.

شناخت انواع سررسید تو انتخاب کمکتان می‌کند

اگر می‌خواهید یک سررسید تبلیغاتی مناسب هدیه دهید، قبل از هر چیزی باید بدانید که چاپ و طراحی سررسید در انواع مختلف صورت می‌گیرد.

به عنوان مثال سررسید و سالنامه‌ها از نظر جنس کاغذ سررسید، انواع جلد سررسید، نوع و کیفیت صحافی و همچنین طراحی داخل آن‌ها با یک دگر متفاوت هستند.

  • سررسیدها از نظر جنس کاغذ به سه دسته سررسید با کاغذ گلاسه، کاغذ تحریر سفید و کاغذ تحریر کرمی تقسیم می‌شوند.
  • تقویم و سررسیدها از نظر جنس جلد سررسید به سررسیدهایی با جنس جیر، سلفون، چرم طبیعی، چرم مصنوعی و گالینگور تقسیم می‌شوند.
  • انواع سررسید 1400 نیز به لحاظ کیفیت صحافی صفحات با یک دیگر متفاوت هستند.
  • سررسید تبلیغاتی از نظر انواع قطع سررسید و یا اندازه آن‌ها نیز به چند دسته وزیری، جیبی، پالتویی، خشتی، رحلی و رقعی تقسیم بندی می‌شوند که هر یک اندازه‌های متفاوتی دارند.

سخن آخر

انتخاب یک هدیه تبلیغاتی ارزان اما در عین حال باکیفیت کار چندان سختی نیست! اگر بتوانید ابزاری به افراد هدیه دهید که کاربردی باشد، مطمئن باشید که آن‌ها از این هدیه استقبال می‌کنند.

سفارش سررسید 1400 و طراحی و چاپ آن با نام و نشان تجاری خودتان یکی از بهترین ایده‌ها برای هدیه مدیریتی است. پس بهترین سایت خرید سررسید و سالنامه را انتخاب کنید و سپس سررسید اختصاصی خودتان را سفارش دهید!

توضیحات متا

سررسید تبلیغاتی یکی از بهترین هدیه‌های تبلیغاتی است که مدیران شرکت و برندها می‌توانند به مشتریان خود هدیه دهند. چه سررسید و سالنامه‌ای برای هدیه دادن بهتر است؟

تایتل سئو

سررسید تبلیغاتی|خرید سررسید تبلیغاتی ارزان

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *