برای خرید هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران به چه نکاتی توجه کنیم؟

این روزها کسب‌وکارهای مختلف از شیوه‌های نوینی برای جذب مخاطبان خود و بازاریابی استفاده می‌کنند. خرید هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران با هدف قرار دادن طیف خاصی از مشتریان یکی از این روش‌های هوشمند محسوب می‌شود. طراحی و انتخاب هدایای مدیریتی تا اندازه‌ای گسترش یافته‌است که امروزه به یکی از چالش‌‌های جذاب بازاریابی در تجارت‌ها بدل شده‌است.

در میان تنوع بسیار زیادی که در این حوزه وجود دارد، هدایای تبلیغاتی مدیران از حساسیت‌ بیشتری برخوردار هستند. در این مقاله قصد داریم نکاتی را با شما مطرح کنیم که هنگام انتخاب چنین هدایایی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران باید نفیس باشند!

اولین نکته‌ای که باید برای خرید هدیه سازمانی مدیریتی در نظر بگیرید، ارزشمندی آن است. به‌عنوان مثال هیچ‌گاه از هدایایی مانند گلدان، ماگ یا تابلوهای مختلف برای جلب نظر یک مدیر استفاده نکنید! بهتر است از ست هدایای مدیریتی که با در نظر گرفتن ویژگی‌های این تیپ‌های شخصیتی طراحی شده‌اند استفاده کنید.

C:\Users\Novin Pendar\Desktop\work\حس هفتم\248828.jpg

البته این مسئله بدین معنا نیست که حتما مبالغ فوق‌العاده‌ای را برای خرید هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران بپردازید؛ چراکه برخی اقلام نظیر هدایای چرم تبلیغاتی از چرم مصنوعی تهیه شده‌اند یا طرح چرم دارند. همین مسئله باعث ایجاد قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای می‌شود. نکته مهم آن است که هدیه شما ارزشمند باشد.

ست‌های اداری رسمی، ست‌های تجهیزات الکترونیک، ست هدایای چرم و ست‌های مینانکاری یا الماس‌کاری از جمله نفیس‌ترین هدایایی است که به عنوان ست هدایای مدیریتی بسیار گرانبها و ارزشمند هستند.

به رسمی بودن هدایا توجه کنید!

اگر قصد شما از خرید هدیه سازمان مدیریتی آن است که مدیران ارشد سازمان‌های همکار خود را تحت‌ تأثیر قرار دهید، حتما به کاربردی و رسمی بودن این قبیل هدایا توجه کنید. کیف‌ چرم، ست‌های رومیزی یا ست‌های چرمی که به راحتی با استایل‌های رسمی ست می‌شوند کاملا مناسب خواهند بود.

هر اندازه هدیه شما رسمی‌تر باشد، برای افرادی با سمت‌های مدیریتی کاربردی‌تر است. همچنین این نکته را هنگام بسته‌بندی و کادوپیچ‌ کردن نیز در نظر داشته باشید. هرگز از یک بسته‌بندی غیر کلاسیک برای هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران استفاده نکنید!

جنسیت را در اولویت قرار دهید

تنها شرایطی را تصور کنید که یک ست کمربند و کیف پول را برای یک مدیر خانوم تهیه کرده‌اید. در این صورت باید بگوییم که تیر شما به هدف نخواهد خورد و حتی ممکن‌ است اثرات منفی آن به سمت شما کمینه کند! بنابراین همواره هنگام خرید هدایای تبلیغاتی مدیران به جنسیت مدیر مورد نظر خود توجه داشته باشید.

البته اگر می‌خواهید با مشکلی در این خصوص مواجه نشوید، بهتر است هدایای مدیریتی را انتخاب کنید که فارغ از جنسیت افراد طراحی شده‌اند. به عنوان مثال ست‌های رومیزی یا خودکارهای جذاب مدیریتی از این نمونه‌ها محسوب می شوند.

به نیازهای مخاطبان خود توجه کنید

هیچ‌گاه این هدایا را در اولین ملاقات خود با مدیران تهیه نکنید؛ این کار باعث ایجاد حس منفی و نامناسبی در طرف مقابل خواهد شد. پس از چندین بار ملاقات و شناخت خصوصیات اخلاقی اکنون آگاهی کاملی از نیازها و خواسته‌های این مدیران دارید و می‌توانید به راحتی هدیه مناسبی تهیه کنید.

به عنوان مثال اگر روی میز او جای ست رومیزی را خالی می‌بینید یا تصور می‌کنید مدیر مورد نظر شما ممکن است به جعبه‌های پذیرایی نیاز داشته باشد، حتما از این نشانه‌های راهگشا غافل نشوید! بی‌شک خرید هدیه سازمانی مدیریتی که متناسب با خواسته‌های طرف مقابل باشد، تأثیرات ماندگاری در آینده کسب‌وکار شما خواهد گذاشت.

یک مناسبت خاص را برای هدیه در نظر بگیرید!

بسته به اینکه مخاطبان هدف شما به چه مناسبت‌هایی ارتباط دارند، روزهای ویژه‌ای را برای اهدای این کادوها تعیین کنید. این اقدام باعث می‌شود از آثار منفی تقدیم این هدایا در امان باشید و افراد حسن نیت شما را درک کنند. هر اندازه در تلقین حس مثبت و سازنده در ذهن و قلب همکاران و مشتریان خود موفق‌تر باشید، به اهداف تجاری خود نزدیک‌تر می‌شوید.

البته سعی کنید در این کار زیاده‌روی نکنید! به عنوان مثال روز ازدواج و بسیاری از مناسبت‌های خصوصی برای هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران مناسب نیستند. بهتر است مناسبت‌های عمومی‌تری مانند روز مرد یا زن یا مهندس را انتخاب کنید. همچنین در تقویم اعیاد بسیاری را می‌یابید که برای چنین انتخابی کاملا مناسب هستند.

تبلیغات خود را فراموش کنید!

یکی از تفاوت‌هایی که هدایای مدیریتی را از سایر هدایای سازمانی متمایز می‌کند، آن است که مدیران هیچ‌گاه لوازم و ابزاری که مملو از آثار تبلیغاتی باشند را استفاده نمی‌کنند. شما از این قبیل هدایا برای احترام قائل شدن برای این افراد استفاده می‌کنید و قصد دارید اثرات ماندگاری را در ذهن و قلب آن‌ها ایجاد کنید. بنابراین بهتر است فکر حکاکی برند و تجارت خود را روی این قبیل هدایا فراموش کنید.

تأثیرات هدیه خود را تصور کنید

این را بدانید که هدایای مدیریتی تنها ابزار و وسایل نیستند؛ آن‌ها در آینده اثرگذار خواهند بود و معرف شخصیت و نگاه شما می‌شوند. بنابراین دقت کنید چه هدیه‌ای را انتخاب می‌کنید!

شما باید همواره هنگام خرید هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران این مسئله را در نظر بگیرید که این هدیه چه اثراتی روی مدیران دارد. با وجود این پیش‌بینی‌های احتمالی فرصت دارید که هدیه سازمانی مدیریتی را درست مطابق با شخصیت و سلیقه مدیران مورد نظر خود انتخاب کنید.

در صورتی‌که تصور می‌کنید تقدیم یک هدیه به فرد خاصی اثرات نامطلوبی در آینده روابط شما ایجاد می‌کند، از فکر خرید آن بیرون بیایید. تمام جوانب آن را بسنجید و سعی کنید محصولاتی را خریداری کنید که بهترین نتایج را برای شما حاصل کند.

آیا هدیه شما کارآمد است؟

هنگام خرید هدیه سازمانی مدیریتی حتما به کاربردهای محصول مورد نظر توجه کنید. به عنوان مثال ممکن است یک ست رومیزی را تهیه کنید؛ در حالیکه این ست در اتاق مدیر مورد نظر شما هیچ جایی نخواهد داشت.

هر اندازه هدیه کارآمدتر باشد، احتمال دریافت نتیجه مطلوب برای شما بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال هدایای تبلیغاتی چرم، هدایای دیجیتال و هدایای اداری به شدت کاربردی هستند و احتمالا یکی از نیازهای مدیران محسوب می شوند.

با بسته‌بندی شکیل، کیفیت کار خود را بهبود ببخشید

هر اندازه که در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران موفق باشید و بسیاری از نکات را لحاظ کنید، تا زمانی‌که بسته‌بندی مناسبی برای هدیه خود در نظر نگیرید، عملا به نتیجه مطلوب نخواهید رسید. بسیاری از فروشگاه‌ها هدایای تبلیغاتی مدیران را در بسته‌بندی‌های شکیلی عرضه می‌کنند که نیاز شما را به این خواسته کاهش می‌دهد. با این حال این امکان را دارید که با انتخاب یک بسته‌بندی زیبا، مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

نکاتی که باید در خرید هدایای مدیریتی مد نظر داشته باشید!

خرید هدیه برای مدیران با شخصیت‌های خاص کمی سخت و زمان‌بر است و نیازمند آگاهی از خصوصیات ویژه این افراد است. به ارزشمندی و کارآمدی هدایای تبلیغاتی مدیریتی خود توجه ویژه‌ای داشته باشید و تلاش کنید طرف مقابل را خشنود سازید. همچنین به ظاهر و بسته‌بندی این هدایای تبلیغاتی مدیران توجه داشته باشید و از بهترین نمونه‌ها بهره ببرید.

هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران را به مناسبت‌های رسمی و عمومی تقدیم کنید و حتما به مسائلی نظیر جنسیت مخاطب و رسمی‌بودن این هدایا توجه داشته باشید. به هیچ عنوان در ست هدایای مدیریتی برند و کسب‌وکار خود را تبلیغ نکنید؛ چراکه اثرات منفی در بر خواهد داشت. حس هفتم دارای هدایای خاصی است که تمام این ویژگی‌ها را شامل می‌شوند. اگر از خریداران سابق این مجموعه بوده‌اید، نظرات خود در خصوص اثرگذاری این هدایا را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *