با این کارهای ساده دکوراسیون منزل را تغییر دهید

با این کارهای ساده دکوراسیون منزل را تغییر دهید

کارهای مربوط به دکوراسیون منزل جز کارهایی است که مخصوصا در زمان کرونا، انجام دادنشان دردسرهای خاص خودش را دارد. زیرا نمی دانیم به چه کسی مراجعه کنیم، چطور کار را به او بسپاریم، آیا نظافت و بهداشت را رعایت می کند یا خیر؟ همه اینها باعث می شود کارهای خدماتی را به بعد موکول کنیم. اما امروز می خواهیم اپلیکیشن استادکار را به شما معرفی کنیم تا کارهای خدماتی را با خیال راحت و آسوده به متخصصان آن بسپارید و هیچ نگرانی بهداشتی هم از بابت کرونا نداشته باشید.

سفارش دوخت و نصب پرده در زمان کرونا

این روزها که کرونا فراگیر شده و بهتر است کمتر از خانه خارج شویم، برای خرید پرده ممکن است با مشکل مواجه شویم. زیرا برای خریدن پرده باید به پرده فروشی مراجعه کنیم، محصول مورد نظرمان را انتخاب کنیم و سفارش دهیم تا خیاط پرده آن را دوخته و نصاب پرده بیاید و پرده را نصب کند.
اما با کمک استادکار لازم نیست به پرده فروشی مراجعه کنید. زیرا می توانید سفارش دهید تا یک پرده دوز ماهر با انواع کالیته های پرده به منزل شما مراجعه کرده و از میان آنها محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین پرده دوز اندازه پنجره ها را می گیرد تا خیالتان از این بابت نیز راحت باشد. بعد از اینکه انتخاب ها انجام شد، پرده های شما در سه تا چهار روز دوخته شده و متخصص آن را به منزلتان می آورد تا کار نصب پرده را انجام دهد.
از خیاط تا نصاب پرده همگی از بهترین متخصصان استادکار هستند که کار را با کیفیت عالی و فوق العاده برایتان انجام خواهند داد و خیالتان بابت سفارش دوخت پرده راحت خواهد بود.

سفارش مبل شویی اینترنتی با استادکار

البته بهتر است در طول سال و به‌طور منظم گردوغبار روی مبلمان را به‌وسیله جاروبرقی یا یک پارچه تمیز پاک کنید. اگر چای یا هر مایعی روی پارچه مبلمان ریخت سریعا با یک پارچه تمیز لکه را پاک کنید. هرازگاهی تشک‌ها یا کوسن‌های مبل را برعکس کنید. اگر در منزل از حیوان خانگی مراقبت می‌کنید بهتر است هرسال شست‌وشوی مبلمان را در برنامه‌هایتان داشته باشید. درصورتی‌که مبلمان منزلتان به یک نظافت حرفه‌ای نیاز دارد از متخصصان شست‌وشوی مبلمان کمک بگیرید. بهترین فرصت برای مبل شویی در منزل ، زمانی است که فرش را به قالی‌شویی سپرده‌اید زیرا در این‌طوری احتمال آلوده شدن فرش به صفر می‌رسد. برای این کار نیز می‌توانید از مبلشویی آنلاین استادکار کمک بگیرید. ویژگی خوب مبل شویی در منزل این است که می توانید مبل ها را بدون خارج کردن از خانه و در محیط منزل بشویید و از تمیز شدن آن مطمئن باشید. همچنین از خدمات مبل شویی برای شستن تشک تخت خواب نیز می توانید بهره ببرید.

چطور به خدمات استادکار در دوره کرونا اعتماد کنیم؟

استادکار مرجع آنلاین خدمات است بنابراین خدمات گوناگون منزل، ساختمان، خودرو، تعمیرات، نگهداری تأسیسات و… از جمله کارهایی است که می‌توان از طریق استادکار سفارش داد. توجه داشته باشید که قیمت‌های این خدمات به‌صورت شفاف به شما اعلام می‌شود. به‌این‌ترتیب شما به‌راحتی می‌توانید کارهای ساختمان را با برنامه‌ریزی مناسب و قیمت شفاف انجام دهید.
شرایط و استانداردهای استادکار برای ارائه خدمات با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا بسیار سختگیرانه است. استادکار با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ هزار متخصص، از ابتدای شیوع کرونا تلاش کرد با رعایت تمامی اصول بهداشتی، ارایه خدمات به شهروندان را بدون وقفه انجام دهد تا نیاز مردم برای بیرون آمدن از خانه به حداقل برسد. هم برای حفظ سلامتی شهروندانی که از خدمات استادکار استفاده می‌کنند و هم تامین سلامت نیروهای متخصص همکار ، تلاش کرده با ارایه آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به آنها و همینطور تامین ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده موردنیاز، خدمات خود را به شیوه‌ای مطمئن و ایمن به شهروندان ارائه کند.
شهروندان تهرانی و کرجی می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به آموزش‌های ارائه شده به متخصصان استادکار و همچنین رعایت اصول بهداشتی، برای هرگونه سرویس‌ فنی و خدماتی مورد نیاز خود اعم از تعمیرات لوازم منزل، سرویس تاسیساتی، خدمات ضدعفونی شرکت‌ها و منازل و دیگر خدمات فنی اورژانسی، از این اپلیکیشن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از لحظه سفارش، دریافت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *