زیبایی اندام های مردانه و زنانه با کمک ناخودآگاه

زیبایی اندام های مردانه و زنانه با کمک ناخودآگاه

در دنیای امروزی زیبایی اندام های مردانه و زنانه با کمک ناخودآگاه جنبه ای زیستی و صرفا روان شناختی ندارد، بلکه به پدیده ای تبدیل شده که به صورتی اجتماعی در آمده است.

نقش پر رنگ رسانه ها در گرایش افراد به زیبایی بیشتر

از پر نقش ترین عوامل در دنیای مدرن امروزی، رسانه ها می باشند که نقشی پررنگ و غیر قابل انکاری در ایجاد فشار های روانی بسیار زیاد به افراد برای لاغر شدن و گرایش پیدا کردن افراد برای بدست آوردن تناسب اندامی ایده آل و مناسب دارند.
از جمله تاثیرات همین جو بسیار سنگین رسانه ها و القائات آن ها برای تناسب اندام بدنی ایده آلی و آرمانی، رژیم های سخت و طاقت فرسایی است که بسیاری از مردان و زنان کشور ما و سرتا سر این کره ی پهناور را مجاب به تحمل این رژیم های سنگین غذایی و جستجو برای پیدا کردن راهی هر چه سریع تر برای رسیدن به اندام دلخواه خود می باشد.
آیا می می دانید خواه یا ناخواه تناسب اندام به معیاری بسیار مهم برای زیبایی افراد چه در کشور ما و چه در بسیاری از کشورهای جهان تبدیل شده است؟ آیا می دانید که نگرانی داشتن از بابت عدم داشتن اندام های موزون و زنانه ، اندام هایی جذاب و زیبا، و همچنین اندام هایی دارای انحناهای خاص و ظریف چه در خانم ها و آقایان موجب دغدغه ی خاطری در سنین مختلف تبدیل شده است؟

نمونه هایی از دغدغه های زیبایی افراد

نمونه ی قابل استناد این مدعی دختران و زنانی هستند که جراحی های متعدد پلاستیک انجام می دهند تا بینی، گونه، و لب های خودشان، پلک های خودشان و همچنین اندام های دیگرشان را به شکلی دلخواه و زیبا و زنانه و مورد پسند خودشان در آورند می باشد.
قابل ذکر است که بخشی از این نگرانی این افراد کاملا بجا و مناسب می باشد و بخشی دیگر هم نگرانی بی مورد و وسواس گونه می باشد که در افراد بدلایل اختلالات روانشناختی بوجود آمده است.

محبوب ترین جراحی پلاستیک در کشور انگلستان

شاید جالب باشد بدانید که یکی از پراستقبال ترین جراحی های پلاستیک در کشور انگلستان طبق نظر انجمن جراحان پلاستیک این کشور، جراحی بالا کشیدن باسن به «سبک برزیلی» می باشد، که با استقبال زیاد ستارگان هنری کشور انگلستان هم مواجه شده است و از پر خطر ترین جراحی های پلاستیک نیز محسوب می شود.

نحوه انجام جراحی پلاستیک باسن به سبک برزیلی

در این روش از قسمتی از بدن که دارای چربی می باشد چربی هایی را جداسازی می کنند و برای ایجاد فرم باسن برزیلی به داخل باسن افراد تزریق می کنند.
کشورهای بلژیک، ترکیه، مجارستان، و اسپانیا از جمله کشورهایی هستند که عمل جراحی پلاستیک باسن برزیلی در آن ها بیشتر انجام می گیرد.

آمار انجمن بین المللی زیبایی دنیا (ISAPS)

طبق آمار انجمن بین المللی پلاستیک (ISAPS) بیشترین مصرف مواد آرایشی در دنیا مربوط به کشور ایران می باشد، اما بیشترین جراحی های پلاستیک و زیبایی دنیا با آماری معادل 4042610 اختصاص به کشور ایالات متحده ی آمریکا دارد و کشور برزیل با آمار 2324245 جراحی، رتبه ی دوم جراحی های زیبایی دنیا را به خودش اختصاص داده است.
همچنین حدودا دوازده درصد جراحی های پلاستیک دنیا در همین دو کشور انجام می گیرد؛ کشورمان ایران نیز در این رده بندی در رتبه ی 20 جهان در جراحی زیبایی قرار دارد، یعنی از هر هزار نفر ایرانی یک نفر در ایران جراحی پلاستیک انجام می دهد.

محبوب ترین جراحی های پلاستیک دنیا

طبق آمار انجمن جراحی پلاستیک بین المللی، محبوب ترین و پر استقبال ترین جراحی پلاستیک دنیا مربوط به افزایش دادن حجم سینه با آمار 8/ 15 درصد، و کوچک کردن پهلوها و شکم هم با آمار 8/15، در رتبه دوم و جراحی افتادگی پلک ها با 13 درصد رتبه ی سوم و جراحی زیبایی بینی در رده چهارم این آمار قرار دارند.

میزان آمار جنسیتی جراحی های زیبایی دنیا

طبق آمار از نظر جنسیت نیز بیشترین تقاضاهای جراحی زیبایی جهان مربوط به خانم ها می باشد، که تقریبا 85 درصد آمار جراحی زیبایی دنیا را به خودشان اختصاص داده اند، و مردان هم آمار تقریبا 15 درصدی جراحی های زیبایی جهان را به خودشان اختصاص داده اند.

پر استقبال ترین جراحی پلاستیک ایران

پر استقبال ترین جراحی پلاستیک در کشورمان مربوط به جراحی بینی می باشد، کشور برزیل و ایالات متحده ی آمریکا نیز در جراحی پروتز کردن سینه ها و عمل لیپو ساکشن نیز پر استقبال بوده اند؛ که دلایل آن هم مربوط به فرهنگ مخصوص این کشورها می باشد که بیشترین گرایش افراد به ظاهر و بر مبنای معیارهای جنسی بیان شده است.

جراحی افزایش سایز آلت مردانه

جراحی دیگری که در حوزه ی جراحی های زیبایی انجام می شود و برای رفع مشکل جنسی مردان کاربرد دارد، جراحی افزایش سایز آلت مردان می باشد؛ لازم است توجه داشته باشید که طبق اعلام منابع معتبر علمی سایز آلت تناسلی بالاتر از 9 سانتی متر برای مردان بالغ شده طبیعی و کاملا نرمال می باشد.
تقریبا 70 درصد مردان دنیا نیز سایز آلتی بین 9 تا 14 سانتیمتر دارند و بقیه ی 30 درصد مردان، سایزی بالاتر از این اندازه دارند؛ درصدی از مردان هم سایز آلتی پایین تر از 9 سانتی متر دارند که با مراجعه به پزشک متخصص و در صورت صلاحدید او به عمل جراحی افزایش سایز آلت تناسلی اقدام می کنند.

نهایت افزایش سایز آلت توسط جراحی

نکته ی مهم و قابل ذکر در این جا این است که جراحی افزایش سایز آلت تناسلی مردان، فقط در مواردی که زیر 9 سانتی متر باشند توسط جراح انجام می گیرد؛ همچنین نهایت افزایش سایز آلت توسط جراحی که دشواری های مختص به خودش را دارد 1 الی 2 سانتی متر خواهد بود.
تا به این جا در مورد اهمیت امروزی افزایش تناسب اندام و در پی آن چند نوع جراحی پلاستیک زیبایی که برای افزایش سایز باسن زنان و همچنین جراحی افزایش سایز آلت مردان صحبت کردیم، و همچنین آمارهای گوناگونی در مورد جراحی های محبوب زیبایی در دنیا برایتان ارائه نمودیم؛ در ادامه چند نوع روش دیگر برای افزایش تناسب اندام و زیبایی بیشتر را برایتان مطرح خواهیم کرد.

روش های دیگر افزایش زیبایی و تناسب اندام

برای افزایش سایز آلت مردان و همچنین افزایش سایز سینه و باسن زنان طبق متدهای مختلف در سراسر دنیا روش هایی از جمله انجام برخی حرکات ورزشی و کششی بصورت مداوم ، جراحی پلاستیک و همچنین روش های طبیعی و غیر طبیعی دیگری عنوان شده است.
بسیاری از این موارد نتایجی موقتی دارند، یا طبق اعلام پزشکان متخصص بی تاثیر خواهند بود و فقط باورهای نا صحیح و اشتباه عموم مردم بر این است که این روش ها تاثیرگذار هستند؛ که طبق علم پزشکی به هیچ عنوان تایید نشده اند، همچنین روش هایی مانند استفاده از کرم ها یا ژل های افزایش سایز آلت مردان نتیجه ای موقتی دارند و از نظر پزشکی هم توصیه ای بر استفاده از آن ها نشده است؛ چون که بسیاری از این موارد نه تنها مفید نیست بلکه تاثیر جبران ناپذیری را برای افراد در آینده و دراز مدت می توانند داشته باشند.
در ادامه بحث زیبایی اندام های مردانه و زنانه با کمک ناخودآگاه به توضیح روش استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه یا استفاده از فایل های سابلیمینال برای افزایش سایز آلت مردان، افزایش سایز سینه و باسن زنان می پردازیم.

روش سابلیمینال برای افزایش زیبایی و تناسب اندام

برای توضیح در مورد این روش احتیاج است بگوییم که فایل های سابلیمینال محرک هایی صوتی هستند که با همکاری روانشناسان خبره و از طریق علم صداپردازی تولید می شوند؛ این فایل ها قادر هستند تغییرات بسیار فوق العاده و محسوس جسمی، روانی، و زیبایی را بدون کوچکترین ضرری بنا بر دلخواه ما ایجاد کنند.

استفاده از سابلیمینال سینه زنانه

یکی از محبوب ترین فایل ها برای افزایش سایز سینه خانم ها سابلیمینال سینه زنانه می باشد، که با ارسال پیام های قدرتمند مغزی چربی های مورد نیاز را برای افزایش سایز به سمت سینه زنان می فرستد؛ همچنین باعث ایجاد فرمی ایده آل و کاملا گرد در سینه ها و افزایش لطافت و ظرافت های دیگر مناسب زنان در این اندام حساس آن ها می شود.

استفاده از سابلیمینال آلت مردانه

فایل بعدی برای افزایش سایز آلت مردان استفاده از سابلیمینال آلت مردانه است که با ارسال چربی های مورد نیاز به سمت آلت مردان باعث افزایش سایز، طول و افزایش قطر آلت مردان و همچنین اصلاح کجی آلت و افزایش گردش خون در آلت و موارد دیگری برای افزایش سایز آلت مردان می شود.

استفاده از سابلیمینال باسن برجسته

فایل بعدی جهت افزایش سایز باسن زنان استفاده از سابلیمینال باسن برجسته است که با پیام هایی قدرتمند و دقیق باعث افزایش سایز باسن در زنان می شود و همچنین باعث افزایش ظرافت و لطافت پوست و ایجاد تناسب باسن با کمر آن ها به شکلی مناسب و جذاب، و همچنین ایجاد زیبایی کاملا مناسب با استانداردهای جدید زیبایی زنانه می شود؛ که این فایل ها کاملا استاندارد و بی خطر و کاملا علمی و دقیق تولید می شوند و در سر تا سر دنیا نیز به سهولت مورد استفاده مردم قرار می گیرند.

منبع : سابلیمیران – مرجع آلبوم های سابلیمینال و بیوکنزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *